Regleta 2 contacte de conexiuni placa PCB in unghi 90 5mm 2 piste max.2.5mm2 negru DEGSON ELECTRONICS DG300-5.0-02P-13-00AH
Produse Degson
Marți 12 Mai 2026
EAN: 5941803994309Disponibilitate: În stoc Cod produs: DG300-5.0-02P-13-00AH Categorie:
LIVRARE:  în 24-48h prin curierat rapid Sameday.
GARANȚIE:  Produsul este nou și beneficiază de garanție conform politicii de garanție.
Descriere
Producător DEGSON ELECTRONICS
Tip conector regletă de conexiuni pt. PCB
Orientare spaţială în unghi 90°
Pas pini 5mm
Număr piste 2
Montare mecanică pentru PCB
Montare electrică terminal cu şurub, THT
Secţiune cablu 2.5mm2
Dimensiune conductor 22AWG…14AWG
Versiune conector cu protecţie cablu
Conector Terminal
Placare contact cositorit
Curent nominal 24A
Înălţime 12.6mm
Culoare neagră
Tensiune nominală 300V
Material carcasă PBT
Caracteristici conectori posibilitate conectare în ansambluri
Lungime 10mm
Material pin alamă
Temperatura de lucru -30…120°C
Adâncime 9mm
Clasă inflamabilitate UL94V-0
Tip dispunere pini 1×2
Conform cu norma CE UL VDE. Culoare: Negru Marca: DEGSON ELECTRONICS
Etichete: , , , ,
Brand
DEGSON ELECTRONICS
Produse Degson
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Regleta 2 contacte de conexiuni placa PCB in unghi 90 5mm 2 piste max.2.5mm2 negru DEGSON ELECTRONICS DG300-5.0-02P-13-00AH”